« inStyle » - Магазин & Сервісний Центр - це не просто магазин, а й центр обслуговування, місце, куди ви можете прийти, щоб порадитися, вибрати відповідний пристрій, де вас навчать користуватися ним, дадуть поради по експлуатації і покажуть можливості того, що ви придбали. 

«inStyle» -  Сервісний центр Apple: 

• Ми пропонуємо експрес-обслуговування техніки торгової марки Apple. Основними критеріями діяльності є якість і швидкість обслуговування клієнтів. Маючи кваліфікованих фахівців, сучасне обладнання та наявність складу запасних частин, більшість ремонтів виконуються протягом доби.

• Коли мобільний телефон раптово виходить з ладу, головним завданням стає відремонтувати якісно, швидко і з гарантією на ремонтні роботи. 

• Для вашої зручності, сервісний центр розташований в будівлі нашого магазину і при необхідності надасть будь-яку технічну допомогу.

• Ми пропонуємо ремонт Apple техніки будь-якої складності, як результат Ви отримаєте:

- Якісний ремонт з гарантією до 3 місяців.
- Доступні ціни.
- Швидка заміна запчастин до одного дня.
- Кваліфікований ремонт.

• Типові несправності, які ми усуваємо це:

- Розбите скло або дисплей.
- Після оновлення в iTunes iPhone не вмикається, "висить" на яблуці, на екрані айфона - шнурок і айтюнс. 
- Не працює або погано працює кнопка меню, кнопка включення.
- Ніхто не чує при розмові, хрипить динамік, тихо грає музика.
- Швидко сідає батарея до 1 дня.

• Послуги по ремонту iPhone / iPad / iPod: 

- Заміна дисплея з сенсором.
- Заміна шлейфів.
- Заміна батареї (акумулятора). 
- Ремонт після падіння.
- Заміна корпусу.
- Заміна дисплея.
- Заміна скла (тачскріна).
- Заміна динаміків, мікрофона вібро, кнопок.
- Заміна кришки.
- Ремонт після попадання вологи чи падіння.

• Послуга по розблокування Apple iPhone - 3G / 3GS / 4 / 4S / 5 IMEI:

Пропонуємо послугу - офіційного розблокування iPhone спочатку прив'язаних до мережі певного оператора. Ваш iPhone назавжди стане розблокованим і надалі при прошивках на нові версії не заблокується. Після розблокування Ви зможете забути про гевеї-чіпи і, нарешті, почати повноцінно користуватися телефоном, який довгий час використовували як iPod.

• Активація, розблокування (розлочка) ,прошивка, джейлбрейк (Jailbreak) iPhone / iPad. 

Знаменитий і неймовірно модний на сьогоднішній день бренд Apple, що випускає найпопулярніші в світі гаджети , як і інша техніка потребує якісний сервісі. Гідних конкурентів цій марці на сьогоднішній день немає, тому Appleнеможливо поставити поряд з іншими брендами. На сьогоднішній день жоден виробник не може похвалитися такими продажами по всьому світу. Нагадаємо про те, що Apple 
будь-якої моделі слід захищати від зовнішніх впливів, падінь і влучень вологи. Але якщо поломка все ж таки відбулася, зневірятися і опускати руки все ж не варто.

• Адже на відміну від багатьох українських сервісних центрів, ми можемо не тільки замінити розбите скло, пошкоджений дисплей або корпус, але і здійснити ремонт більш високого рівня складності.
— є справою досить не простим, але і не виявиться досить серйозною проблемою. Якщо виникли сумніви, з приводу коректної працездатності якихось функцій , або щось перестало працювати, краще всього в цьому випадку звернутися до фахівців. Ви можете довірити свій комунікатор від Apple нам, спеціалізованому сервісному центру Apple . 

• Якщо у Вас раптом перестали працювати якісь функції або він зовсім перестав включатися, то ні в якому разі, не намагайтеся полагодити пристрій самостійно, якщо не володієте спеціальними навичками. У такій справі без участі професіоналів Вам не обійтися. Фахівці нашого сервісного центру можуть здійснити ремонт в мінімальні терміни.